З днем Збройних Сил України!!!
Цього року святкуємо 31 рік від дня створення Збройних Сил України!
Збройні Сили України – це більше ніж просто військове формування. ЗСУ сьогодні – це символ нашої невимовної гордості, нашої безмежної вдячності, це велика українська родина, на плечах якої оборона та захист України, кожного міста, містечка та селища, кожного громадянина.
Дякуємо захисникам України, які стоять на сторожі нашого спокою, адже держава існує допоки є ті, хто готовий її захищати. Наше життя, безпека наших осель, надія на світле майбутнє наших дітей – це заслуга ЗСУ. Українці дуже цінують надлюдські зусилля, які військовослужбовці Збройних Сил України та Сил оборони докладають для Перемоги над російськими загарбниками. Дякуємо нашим воїнам за наше сьогодення, за можливість жити!
Бажаємо воїнам міцного здоров’я, невичерпної енергії і незламної віри, мирного неба, благополуччя, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!💙💛