ВІДБУЛИСЯ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ «КУБОК ЖИГУНАС-2024»
З 10 по 12 травня у Литовській Республіці відбулися Міжнародні змагання з туризму серед школярів та молоді «Кубок Жигунас – 2024». У змаганнях взяли участь спортсмени з Литви
, України
та Латвії
.
![🇱🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1/16/1f1f1_1f1f9.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Програма змагань складалася з чотирьох видів: особистої «Смуги перешкод», «Крос-похіду», командної «Смуги перешкод» та нічного орієнтування. Змагання проходили у 5 вікових групах: наймолодші (D), молодша (С), середня (В), старша (А) і дорослі (А+).
Традиційно у Литву приїхала велика делегація з України. Нашу країну гідно представляли команди юних туристів з УДЦНПВКТУМ, Волинського обласного центру НПВТК, Івано-Франківського ОДЦТКУМ, ПНЗ м.Черкаси “ЦТКЕСУМ” та СШ № 130 м. Києва.
Атмосфера змагань була дружньою, відчувалась підтримка всіх команд. На галявині кемпінгу «Бражуоле» всі дні лунав дитячий сміх, запальні пісні Євробачення та дзвін карабінів.
З позитивними емоціями, задоволенні та не з порожніми руками повернулися українці додому. У кожному виді змагань, у кожній віковій групі відзначились наші спортсмени.