У боях за Україну загинув Віталій Святненко
Шановні друзі, колеги!
З невимовним болем повідомляємо туристсько-краєзнавчу громадськість України, освітян, наших друзів і партнерів про те, що в ніч з 28 на 29 квітня 2024 року на Донеччині під час виконання бойового завдання на 42-му році життя загинув Святненко Віталій Валерійович – воїн, педагог, громадський діяч.
Жив і працював пан Віталій на Житомирщині. Різноманітною була сфера його професійних і суто людських інтересів та найважливішою справою для себе вважав навчання і виховання дітей. Віталій сам ще п’ятикласником записався до гуртків спортивного туризму Житомирського обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді і з того часу не полишав цю улюблену дітьми справу. Після закінчення Житомирського педагогічного інституту В. Святненко став професійно займатися дитячо-юнацьким туризмом на різних посадах аж до В.о. директора Житомирського обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді та Президента Житомирської обласної федерації спортивного туризму.
Високий професіонал, щирий і надійний у справах товариш, Вчитель і порадник для вихованців та їх батьків, авторитетний татко двом синочкам і люблячий чоловік своїй дружині.
ЧЕСТЬ тобі, мужній Український воїне! У пам’яті нашій ти будеш жити нашими спільними справами, нашою спільною боротьбою за краще майбутнє для кожної родини і України.
Висловлюю щирі співчуття родині Героя, розділяємо Ваш біль і горе.