Конкурс ” Сковорода крокує Україною”
Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводять конкурс «Сковорода крокує Україною».
До участі запрошуються здобувачі освіти областей України та м. Києва.
Умови конкурсу розташовані ТУТ
Учасники конкурсу мають надіслати до 5 грудня 2022 року на адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» stkharkov@ukr.net виконане завдання (таблицю) та свої дані (прізвище, ім’я, заклад освіти, ПІП педагога-керівника).