Всеукраїнський форум з позашкільної освіти
Творимо зміни в освіті разом!
Позашкільна освіта – невід’ємний складник системи освіти, цілеспрямований процес і результат навчання, виховання, розвитку та соціалізації особистості у вільний час в закладах позашкільної освіти, інших суб’єктах освітньої діяльності щодо засвоєння знань, умінь, навичок і цінностей.
Так, 25 вересня 2019 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбувся Всеукраїнський Форум позашкільної освіти, присвячений Дню позашкілля.
Учасниками Форуму стали представники Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Малої академії наук України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді та представники закладів позашкільної освіти з різних регіонів України.
Під час проведення Форуму відбулося нагородження педагогічних працівників позашкільної освіти.
Програма передбачала роботу за такими сесіями:
– підвищення якості позашкільної освіти
– інклюзивне навчання як забезпечення рівного доступу до якісної позашкільної освіти :кожна дитина важлива
– фінансування як важлива умова забезпечення якості позашкільної освіти.