«Україна – це ми!»
В Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді відкрилась фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна – це ми!». Унікальність даної виставки в тому, що юні патріоти з усієї України не лише надсилають фотографії на виставку, а й пишуть свої почуття, привітання, побажання на звороті фото. Фотовиставка не зачиняється в чотирьох стінах. Кожен, хто надіслав фотографію та привітання на електронну адресу, отримує відповідь через організаторів від іншого учасника фотовиставки. Вже більше 200 учнів обмінятись своїми емоціями з різних куточків Батьківщини – яка об’єднує всіх нас.