На Львівщині змагалися юні туристи
З 5 по 9 вересня 2022 року на Львівщині відбулися два масштабні спортивні заходи: 52-й Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та 8-й Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму. На Чемпіонати приїхали 500 юних туристів, а також їх тренери, представники команд, судді з 18 регіонів України.
У перший день на Чемпіонаті України з пішохідного туризму спортсмени змагалися на дистанції «Смуга перешкод» (командні змагання). Дистанція була поставлена на схилах які передають всю повноту Карпат та перевіряють фізичну та технічну готовність учасників. На цій дистанції переможцями стала команда УДЦНПВКТУМ, другими стала команда Хмельницької області, бронзу виборола команда Миколаївської області.
На Чемпіонаті України серед юнаків з велосипедного туризму в перший та другий дні учасники змагались на Комплексній дистанції. Зі слів учасників дистанції були поставленні цікаво та організовані на дуже високому рівні. В загальному заліку на Комплексній дистанції перше місце виборола команда Харківської області – 1, другими стала команда Вінницької області, третє місце зайняла команда Сумської області.
На другий та третій день команди пішохідного Чемпіонату України змагались на дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання). Дистанція була поставлена таким чином що учасники повинні були проявити не тільки спортивну майстерність але й дуже гарну фізичну підготовку. В загальному заліку цієї дистанції переможцями стала команда УДЦНПВКТУМ, другими команда Вінницької області, третє місце виборола команда Чернігівської області.
В заключний день змагань Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму змагались на дистанції «Смуга перешкод». Дистанція була поставлена на справжній гравійній дорозі де учасники повинні були проявити велику обережність та готовність. Переможцями стала команда Вінницької області, друге місце команда Сумської області, а третіми стала команда Тернопільської області.
В загальному заліку Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму чемпіонами стала команда УДЦНПВКТУМ, срібним призером команда Вінницької області, бронзовим призером команда Хмельницької області.
В загальному заліку Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму чемпіонами стала команда Вінницької області, срібним призером команда Сумської області, бронзовим призером команда Харківської області – 1.
Вітаємо усіх переможців та призерів! Дякуємо тренерам за підготовку дітей на високому рівні до участі у Чемпіонатах.
Окрема велика подяка нашим партнерам, спонсорам змагань, завдяки яким наші чемпіонати перетворились на свято спорту, а саме:
Звертаємо увагу на те, що з міркувань безпеки підсумкові протоколи не будуть оприлюднені на сайті. Команди отримали роздруковані варіанти протоколів.