5 етап в’язання вузлів
Завдання п’ятого етапу
Всеукраїнських дистанційних змагань з в’язання вузлів
Вузол «Академічний»
Останній строк подання відеозапису
03 травня 2022 року 23.00
Адреса для подання робіт (посилань на відеозапис) на конкурс
vuzlik.ua@gmail.com
Як правильно в’язати вузол «Академічний» ТУТ
Важлива інформація для учасників
Ураховуючи особливі умови нинішнього конкурсу, неможливість для частини учасників отримати мотузки різного діаметру, умовами передбачено можливість використання мотузок однакового діаметру (або двох кінців однієї мотузки). Однак для забезпечення перевірки правильності в’язання вузлів, учасник при використанні мотузок однакового діаметру (або двох кінців однієї мотузки), повинен до початку в’язання позначити одну з мотузок (або один з кінців мотузки), кольоровим скотчем, ізоляційною стрічкою, нитками чи іншим способом та продемонструвати його на камеру. Ця мотузка (кінець мотузки) для мети оцінювання вузла вважатиметься більш товстою. При використанні мотузок однакового діаметру, однак різного кольору учасник може до початку в’язання вузла назвати колір умовно більш товстої мотузки.
Після завершення в’язання вузла та при показі його для перевірки необхідно, щоб позначку «товстої» мотузки було видно (рекомендуємо учаснику повторно вказати на неї). При показі вузла необхідно продемонструвати «малюнок» вузла та відповідність діаметрів (умовних діаметрів) мотузок для перевірки. Нагадуємо, що відповідальність за повноту та чіткість показу лежить на учаснику та операторі. В разі неможливості повної перевірки вузол, відповідно до умов, не буде зарахований.
Звертаємо увагу на додаткові вимоги до учасників та відеозапсицу
- Просимо мати на увазі, що при використанні мотузок/шнурків, діаметр яких менше 6 мм, необхідно особливо ретельно здійснити зйомку вузла крупним планом.
- Учасник самостійно повинен включати та виключати секундомір, при цьому секундомір повинен забезпечити можливість визначення часу з урахуванням десятих та сотих долей секунди (не лише цілих секунд). Секундомір та мотузка, якою в’яжуть вузол, повинні знаходитися постійно в полі зору камери, якою ведеться зйомка. При показі секундоміру просимо звернути увагу на фокусування камери (різке зображення) та відсутність бліків, які унеможливлюють розпізнання показань секундоміру.
- Перед початком в’язання вузлів мотузки повинні знаходитися не в руках учасника, а лежати на поверхні в розправленому стані.
- На відеозапису в’язання вузла має бути видно не лише руки учасника, але й його самого (для чіткого визначення того, хто саме в’яже вузол). В разі, якщо учасник здійснює зйомку самостійно (без асистента), він повинен показати себе перед початком та після завершення в’язання вузла (в безперервному запису).
- Під час в’язання вузлу заборонено будь-які сторонні коментарі, підказки, а також музичний супровід.
- Перед початком в’язання вузла учасник повинен назвати себе (прізвище, ім’я) та вікову групу, а після завершення в’язання та зупинки секундоміра повинен озвучити показання секундоміра, одночасно показавши його.
- Після завершення в’язання вузла та зупинки секундоміра (без припинення відеозапису) необхідно дати можливість суддям ретельно оглянути вузол з усіх боків. Будь-які дії з вузлом після зупинки секундоміра (крім показу вузла без його затягування, розпускання тощо) призводять до дискваліфікації.
- Звертаємо увагу, що в разі порушень встановлених умов, а також, якщо зйомка не дає змогу оцінити правильність виконання вузла, він не буде зарахований.
- Додаткова переписка з учасниками не буде здійснюватися!
- Відеозаписи вузлів надсилати виключно у вигляді посилань на YouTube, Гугл-диск або файлообміннник (зі строком збереження не менше одного тижня). Безпосередньо записи прохання не надсилати для запобігання можливому перевантаженню та блокуванню скриньки. Перед відправленням посилання необхідно перевірити налаштування й упевнитися, що файл з відеозаписом є доступним усім, у кого є посилання на нього.
- В темі листа обов’язково зазначається прізвище учасника та вікова група. В самому листі також вказується дата народження та регіон, який учасник представляє (назва регіону не публікуватиметься і використовуватиметься виключно для статистики участі).
- Якщо тренер надсилає відео декількох учасників, прохання надсилати їх окремими листами для кожної вікової групи (окремо папку наймолодших, окремо молодших і так далі), указуючи в темі листа вікову групу. Файли з відеозаписом повинні мати назву відповідно до прізвища учасника.