На Кубку України з пішохідного туризму серед юніорів в закритих приміщеннях завершилися змагання на дистанції “Смуга перешкод (командні змагання)”
На Кубку України з пішохідного туризму серед юніорів в закритих приміщеннях завершилися змагання на дистанції “Смуга перешкод (командні змагання)”. Опубліковано протокол змагань другого дня.
Також відбулися змагання серед суддів. Кращими на дистанції, що складалася з етапів “Підйом по скельній ділянці”-“Спуск по вертикальних перилах” стали Катерина Левченко (Миколаївська область) та Костянтин Павленко (Луганська область).