Завершився перший день змагань Кубку України серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщенях
Завершився перший день змагань Кубку України серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщенях. Команди змагалися на дистанції “Смуга перешкод (за вибором)”. Перемогла команда Луганської області, другими стали юні туристи міста Горлівка Донецької області, третіми – команда Херсонської області. На сайті розміщено протокол першого дня змагань.