З 30 квітня по 3 травня 2013 року в районі села Іванівка Первомайського району Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді були проведені XVII відкриті змагання з пішохідного туризму серед юніорів «Кубку Бугу»
З 30 квітня по 3 травня 2013 року в районі села Іванівка Первомайського району Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді були проведені XVII відкриті змагання з пішохідного туризму серед юніорів «Кубку Бугу».
У змаганнях взяло участь 26 команд (15 – старших, 11 – молодших) з 10 областей України – Миколаївської, Кіровоградської, Донецької, Харківської, Вінницької, Херсонської, Сумської, Луганської, Запорізької та Черкаської.
Миколаївську область представляли три команди (2 – старші, 1 – молодша).
До складу суддівської колегії увійшли працівники туристського відділу, медична сестра Центру, теперішні та колишні вихованці МОЦТКЕ УМ.
На дистанції «Крос-похід»
серед команд молодшої групи переможцями та призерами стали:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної Ради;
ІІІ місце – команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
серед команд старшої групи переможцями та призерами стали:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій;
ІІІ місце – команда комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної Ради;
На дистанції «Особиста смуга перешкод»
серед дівчат старшої групи переможцями та призерами стали:
І місце – Гевко Юлія (команда КЗ «ЦТКТУМ» ХОР-1);
ІІ місце – Максименко Олександра (команда команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства);
ІІІ місце – Галіба Валентина (команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді);
серед хлопців старшої групи переможцями та призерами стали:
І місце – Тімченко Олексій (команда КЗ «ЦТКТУМ» ХОР-1);
ІІ місце – Черняк Олександр (команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства);
ІІІ місце – Гармай Едуард (команда КЗ «ЗОЦТКУМ»ЗОР);
серед дівчат молодшої групи переможцями та призерами стали:
І місце – Сучкова Вікторія (команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства);
ІІ місце – Бевз Дар’я (команда Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій);
ІІІ місце – Шишко Карина (команда Харківської області);
серед хлопців молодшої групи переможцями та призерами стали:
І місце – Романенко Олексій (команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства);
ІІ місце – Сухомлін Дмитро (команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства);
ІІІ місце – Латашов Дмитро (команда «ДАІ» Побузького центру дитячо-юнацької творчості);
У командному заліку виду «Особиста смуга перешкод»
серед команд старшої групи посіли місця:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
ІІІ місце – команда «Азимут» ОЦТК Краматорська;
У командному заліку виду «Особиста смуга перешкод»
серед команд молодшої групи посіли місця:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій;
ІІІ місце – команда КЗ «ЦТКТУМ» ХОР-1
На дистанції «Командна смуга перешкод»
серед команд старшої групи посіли місця:
І місце – команда КЗ «ЦТКТУМ» ХОР-1;
ІІ місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІІ місце – команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
серед команд молодшої групи посіли місця:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій;
ІІІ місце – команда КЗ «ЦТКТУМ» ХОР-1
У загальному заліку серед команд молодшої групи посіли місця:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій;
ІІІ місце – команда КЗ «ЦТКТУМ» ХОР-1
У загальному заліку серед команд старшої групи посіли місця:
І місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства;
ІІ місце – команда комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної Ради – 1;
ІІІ місце – команда Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Переможці та призери змагань нагородженні медалями, цінними подарунками та грамотами.
Всього у змаганнях взяло участь понад 400 чоловік.
На сайті центру розміщено протоколи змагань: