Підсумок змагань з в’язання вузлів
Протягом квітня-травня 2022 року тривали Всеукраїнські дистанційні змагання з в’язання вузлів, які проводив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.
Усього в дванадцяти етапах змагань в п’яти вікових групах взяли участь 604 учасники з усіх регіонів України.
Вітаємо переможців!
Оприлюднюємо остаточні протоколи загального заліку Змагань ТУТ.
Нагородження електронними дипломами здійснюватиметься протягом 3-15 червня за електронними адресами, вказаними під час реєстрації в гугл формі або на адреси, з яких надходили роботи.
У разі виникнення питань – напишіть нам vuzlik.ua@gmail.com