ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ОГЛЯД «ВАТРА»
Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (далі – УДЦНПВКТУМ) з 03 до 24 травня 2023 року проводить фестиваль-огляд «Ватра» (далі – Фестиваль), присвячений Дню Героїв за темами «Слава Героям», «Звитяга Нескорених», «Квітуча моя Україно», «Україна назавжди» тощо, за загальною тематикою, що розкриває бачення майбутнього України.
До участі у Фестивалі запрошуються рої усіх вікових груп зареєстрованих куренів, або куренів, документи яких знаходяться на реєстрації, та рої, які не входять до складу куренів, Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – гра «Джура»).
Участь у Фестивалі базується на принципі добровільності та має на меті розкрити мистецькими засобами героїку російсько-української війни та мрію про Україну після Перемоги над рашизмом. Також кожен курінь/рій має можливість перевірити себе на відповідність ключовим принципам гри «Джура»: мудрість, шляхетність, відвага.
Відеоролик має бути сповнений духу оптимізму, віри в щасливе майбутнє і нашу Перемогу, викликати захоплення Україною, українцями та воїнами ЗСУ, прославляти захисників України, надихати на майбутні звитяги.
Від області та м. Києва у Фестивалі бере участь одна ватра від вікової групи, яка максимально відповідає умовам, викладеним у цьому листі, (максимально можлива загальна кількість від області – три учасники).
Учасникам Фестивалю потрібно:
- Відзняти відеоролик ватри. Відеоролик повинен бути виконаний у стандартних форматах AVI, WMA, MP4 в хорошій роздільній здатності (час перегляду не повинен перевищувати 5 хвилин).
- Розмістити відеоролик у себе на сторінці ФБ та продублювати його в YouTube.
- Позначити УДЦНПВКТУМ через @Український державний центр національно-патріотичного виховання.
- Додати хештеги: #ватра_2023 #джура_2023.
- Зробити репост у себе на сторінках кращих ватр, коментувати матеріали Фестивалю, поширювати через різні соцмережі.
- Надіслати відеоролик на адресу організаторів Фестивалю в області та м. Києві.
Для участі у Фестивалі від обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, станції юних туристів необхідно надіслати на електронну адресу УДЦНПВКТУМ:
– заявку на участь у Фестивалі (у довільній формі), де вказати назву куреня/рою, повну юридичну назву закладу освіти, об’єднання, ГО, на базі яких створено курінь/рій, П.І.Б. керівника куреня/рою, № його мобільного телефону з урахуванням умов безпеки поширення персональних даних у період оголошеного військового стану;
– посилання на соціальні мережі та Інтернет ресурси розміщення матеріалів Фестивалю;
– контактні дані про відповідального за проведення Фестивалю в області та м. Києві.
Організатори після перегляду відеороликів вибирають ватри, за довільним вибором, для поширення матеріалів Фестивалю в соціальних мережах.
Кращі учасники Фестивалю будуть нагороджені дипломами УДЦНПВКТУМ.
Повідомлення про результати Фестивалю з урахуванням умов безпеки будуть надсилатися особам, визначеним обласними та Київським міським центрами, станціями юних туристів відповідальними за участь у Фестивалі.
Матеріали, надіслані поза обласними та Київським міським закладами позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму розглядатися не будуть.
Участь у Фестивалі може бути врахована при відборі роїв усіх вікових груп на ІІІ (Всеукраїнські) етапи гри «Джура» – «Джура-2023».
Додаткова інформація за тел. 098-899-74-69 – Бондарчук Олег Степанович.