Всеукраїнський семінар-практикум з гірського туризму 2020
У КЗ «Центр туризму» ЗОР відбувся Всеукраїнський семінар-практикум з гірського туризму
З 31 січня по 02 лютого 2020 року у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проходив Всеукраїнський семінар-практикум з гірського туризму для керівників команд та суддів змагань.
Захід проводився Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (УДЦНПВКТУМ) спільно з КЗ «Центр туризму» ЗОР та Федерацією спортивного туризму України.
У роботі семінару взяли участь тренери, керівники гуртків та судді змагань зі спортивного Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей України та міста Києва загальною кількістю 89 осіб, з них 53 – представники навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України. Серед учасників семінару – 4 майстри спорту України, 12 кандидатів в майстри спорту України, 24 учасники з І спортивним розрядом зі спортивного туризму, 12 суддів національної категорії зі спортивного туризму, 10 суддів І категорії та 24 судді ІІ категорії.
З привітальним словами до присутніх звернулися заступник директора УДЦНПВКТУМ Олександр Наровлянський, директор КЗ «Центр туризму» ЗОР Олександр Романчук та президент Запорізької обласної федерації спортивного туризму Ігор Дринов.
На семінарі були розглянуті нормативно-правові документи, що регламентують змагальну діяльність зі спортивного гірського туризму, зокрема документи щодо роботи з учнівською молоддю, опрацьовані теоретичні та практичні аспекти підготовки спортсменів та суддівства змагань зі спортивного гірського туризму. Окрему увагу було приділено практичному виконанню спеціальних технічних прийомів гірської техніки та подоланню маршрутів гірських перешкод під час змагань. Викладачами семінару стали досвідчені судді, організатори обласних та Всеукраїнських змагань, провідні тренери з гірського туризму, вихованці яких неодноразово ставали переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських змагань. Вони поділилися практичним досвідом та відповідали на питання учасників.
Учасники плідно працювали протягом трьох днів роботи семінару, а після його завершення мали можливість обмінятися досвідом та отримати консультації.
#УДЦНПВ #dzhura #патріотичневиховання #краєзнавство #ШВД #спортивнийтуризм #позашкільна_освіта