Всеукраїнський фестиваль ВАТРА – захоплення та оптимізм
У травні 2022 року на відзначення Дня Героїв Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді при підтримці Міністерства освіти і науки України організував та провів фестиваль «Ватра». Фестиваль проведено в онлайн форматі.
Ватра, що представлялася роями та куренями Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), була покликана привернути увагу учнівської молоді до таких фундаментальних цінностей, як любов до України, оптимістичне бачення її майбутнього, віра в нашу перемогу, гордість за наших героїв як минулих визвольних змагань так і героїв сьогодення.
Основні теми ватр: «Слава Героям», «Звитяга Нескорених», «Квітуча моя Україно», «Україна назавжди» тощо. Усі вони об’єднувались загальною тематикою, що розкриває бачення майбутнього України.
Участь у Фестивалі базувалась на принципі добровільності та мала на меті розкрити мистецькими засобами героїку російсько-української війни та мрію про Україну після Перемоги над рашизмом. Також кожен курінь/рій мав можливість перевірити себе на відповідність ключовим принципам гри «Джура»: мудрість, шляхетність, відвага.
Відеоролики, що розміщувались на інтернет-ресерсах були сповнені духу оптимізму, віри в щасливе майбутнє, викликали захоплення Україною та українцями, надихали на майбутні звитяги.
За повідомленнями, що надійшли на адресу Центру, на різних ресурсах розміщено близько шестисот ватр. Кожна ватра мала від ста двадцяти до тисячі і більше переглядів та репостів.
Кращі ватри розміщувались на інтернет-ресурсах Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.
Оптимістичний, життєдайний дух ватр запалив любов’ю надією і вірою сотні тисяч українських сердець.
#УДЦНПВ #ПозашкільнаОсвіта #джура #dzhura_2022 #патріотичне_виховання #ватра_2022