У рамках всесвітнього дня орієнтування
16 травня на базі Центрального табору туристського активу учнів України було проведено масовий захід в рамках всесвітнього дня орієнтування (World Orienteering Day).
У заході, який було організовано разом із Іршавським міським центром позашкільної освіти, взяло участь 56 учасників у віці від 4 до 84 років, серед яких були вимушені переселенці, які тимчасово проживають у таборі,, діти – мешканці села Осій та вихованці Іршавського центру позашкільної освіти.
Учасникам було запропоновано майстер клас із спортивного орієнтування на дистанції «лабіринт». Для наймолодших – учасників дошкільного віку – було підготовлено спеціальну дистанцію – вони шукали КП із зображеннями тваринок.
Кожний учасник заходу, який подолав дистанцію, отримав диплом.
Також учасники заходу отримали можливість познайомитися з азами спортивного туризму, подолавши за допомогою туристського спорядження спуски, підйоми, навісні переправи, переправу по мотузці з перилами.
Організаторами заходу стали працівники та вихованці Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді, які нині перебувають в таборі.