Результати конкурсу “Мій рідний край”
Результати конкурсу “Мій рідний край” Відповідно до плану роботи УДЦНПВКТУМ на 2020 рік у період з 18 по 21 лютого 2020 року проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».
На розгляд суддівської колегії було подано 33 звіти І (регіонального) туру конкурсу від закладів освіти 17-ти областей. Членами журі визнано переможцями 12 експедиційних груп.
Матеріали у поданих звітах свідчать про володіння учасниками Конкурсу практичними навичками польових краєзнавчих досліджень і використання ними різних методів досліджень та засобів туристсько-краєзнавчої роботи. У спортивно-туристській частині Конкурсу, експедиційними групами здійснено проходження маршрутів засобами пішохідного, водного, спелеологічного, велосипедного видів туризму відповідно згідно з вимогами до ступеню або категорії складності походу.
Вітаємо переможців! Бажаємо ще багато цікавих експедицій та подорожей!
#УДЦНПВ #dzhura_2021 #патріотичневиховання #краєзнавство #ШВД #спортивнийтуризм #позашкільна_освіта