Результати 3 етапу в’язання вузлів
Завершився третій етап Всеукраїнських дистанційних змагань з в’язання вузлів. Нас стає все більше – в третьому етапі взяло участь вже більше 400 учасників.
Оприлюднюємо протоколи третього етапу:
Загальний протокол за всі 3 етапи ТУТ.
Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів в наступних етапах!
Також вперше ми публікуємо таблицю проміжних результатів учасників за підсумками трьох етапів наших змагань. Нагадуємо, що відповідно до умов, кількість залікових вузлів для наймолодшого та молодшого віку становить 5 вузлів, середнього – 7 вузлів, старшого віку та групи «Еліта» – 9 вузлів.
Прохання направляти листи з відеоматеріалами виключно на адресу vuzlik.ua@gmail.com
Просимо звернути увагу на важливу інформацію, що стосується наступних етапів.
Важлива інформація для учасників змагань з в’язання вузлів!
Наступного тижня учасникам може бути запропоновано вузли для зв’язування мотузок різного діаметру. Ураховуючи особливі умови нинішнього конкурсу, неможливість для частини учасників отримати мотузки різного діаметру, умовами передбачено можливість використання мотузок однакового діаметру (або двох кінців однієї мотузки). Однак для забезпечення перевірки правильності в’язання вузлів, учасник при використанні мотузок однакового діаметру (або двох кінців однієї мотузки), повинен до початку в’язання позначити одну з мотузок (або один з кінців мотузки), кольоровим скотчем, ізоляційною стрічкою, нитками чи іншим способом та продемонструвати його на камеру.
Після завершення в’язання вузла та показі його для перевірки необхідно, щоб позначку «товстої» мотузки було видно (рекомендуємо учаснику повторно вказати на неї). При показі вузла необхідно продемонструвати «малюнок» вузла та відповідність діаметрів (умовних діаметрів) мотузок для перевірки. Нагадуємо, що відповідальність за повноту та чіткість показу лежить на учаснику та операторі. В разі неможливості повної перевірки вузол, відповідно до умов, не буде зарахований.
#УДЦНПВ #спорт #спортивний_туризм #ПозашкільнаОсвіта