Про змагання зі спортивних туристських походів
Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді завершує проведення Змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.
Для участі в змаганнях подано 68 звітів груп учнівської молоді та 15 – студентської молоді, які пройшли велосипедні, водні, гірські, лижні, пішохідні та спелеологічні походи по різних куточках України.
Всього в змаганнях бере участь 827 юних туристів. Не зважаючи на воєнний стан, суддівська колегія, в складі якої близько 10 спортивних суддів національної категорії, здійснює оцінювання звітів.
Остаточне завершення суддівства очікується 30 березня.
#УДЦНПВ #спорт #спортивнийтуризм #позашкільнаосвіта #позашкілля #МОН