Підсумки засідання Головного штабу гри «Сокіл» («Джура»)
13 грудня 2022 року відбулося чергове засідання Головного штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Члени Головного штабу гри «Джура», ознайомившись із інформацією, наданою департаментами (управліннями) освіти і науки обласних державних адміністрацій про проведення підсумкових етапів гри, відмітили належний рівень організації у більшості областей в умовах повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України.
У підсумку обговорення:
- визначено терміни і місце проведення всеукраїнських таборувань гри «Джура» у 2023 році (інформація про терміни і місце проведення буде зазначена у наказі Міністерства освіти і науки України «Про проведення ІІІ Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023 році»);
- прийнято рішення про необхідність посилення інформаційної роботи з популяризації гри «Джура»;
- наголосили на необхідності приділити увагу підвищенню ролі просвітницької, виховної та пізнавальної складових під час проведення заходів у рамках гри «Джура»;
- присвоєно імена та взято на облік 80 нових куренів гри «Джура». Оновлений список куренів знаходиться ТУТ;
- доручено УДЦНПВКТУМ розробити механізм (дорожню карту) передачі підготовчої роботи з реєстрації куренів обласним штабам гри «Джура».