Підбито підсумки першої пробної гри-вікторини “Відун”!
Отже маємо результати першого етапу гри-вікторини “Відун”, що є одним із обов’язкових елементів гри “Джура”.
Це була пробна гра в умовах воєнного часу, оскільки ми розуміємо, що багато в кого не стабільний інтернет, комусь треба було бігти в бомбосховище, а хтось не зміг з нього вийти, аб підключитися…
В результаті, більше половини входів у гру було здійснено з тими чи іншими порушеннями, що не дозволяє виявити об’єктивний результат. Тож немає і не може бути ніякого протоколу, адже це був не конкурс, а гра, яка спрямована, передусім, на навчання, потім на перевірку знань і вже в останню чергу може іти мова про якісь змагання.
Тут ви можете відшукати себе за нік-неймом, за яким реєструвались, та перевірити свій результат
Варто зазначити, що на номер в рейтингу впливає кількість правильних відповідей, а також час, за який та відповіді надіслані.
Попри те, що під час реєстрації та гри виникали певні труднощі, ми щиро дякуємо всім за участь і бажаємо успіхів у подальших іграх та у вивчення історії України!
Тут ви можете побачити правильні відповіді та запитання цієї гри-вікторини (щоправда, без зображень)
А ось тут можете знайти результати додаткового першого туру вікторини!
#УДЦНПВ #Відун #патріотичне виховання #джура #джура_2022