Навчальний семінар з домедичної допомоги
Навчальний семінар з домедичної допомоги
Ми всі стикалися, коли хтось потребує невідкладної допомоги: міг трапитися нещасний випадок. Дехто бачив, як уже надають допомогу, а інколи це необхідно зробити нам самим. Саме тому, для підвищення рівня знань та вмінь працівників, відповідно до плану роботи Українського державного центру національно-патріотичного виховання та плану спільних заходів з ГО «Український легіон» організовано ряд семінарів-навчань з першої домедичної допомоги.
Так, 08 квітня 2019 року член ради ГО «Український легіон» ‒ Кавлак Олексій провів семінар ‒ навчання першої половини базового курсу з домедичної допомоги, а саме ‒ допомога при критичних кровотечах та перекритті дихальних шляхів.
Працівники Українського державного центру національно-патріотичного виховання отримали теоретичні знання про першу домедичну допомогу при превентивній смерті (смерть, якій можна запобігти при умові вчасно наданої допомоги). Розповів про те, як оцінювати стан потерпілого та обсатвини ‒ чи вони такі, що можна допомогти. Нагадав присутнім про алгоритм виклику швидкої допомоги, про види безпеки (особиста, юридична, біологічна), про види критичних кровотеч та порядок дій для їх зупинки, про домедичну допомогу при перекритті дихальних шляхів. Також Кавлак Олексій ознайомив з видами джгутів та провів практичне навчання по роботі з джгутом ‒ турнікетом.
Висловлюємо вдячність ГО «Український легіон» та особисто ‒ Кавлаку Олексію за цікаві та такі необхідні знання, адже краще знати і ніколи не скористатися, ніж не змогти врятувати!