Ще зовсім нещодавно ми дізнались результати Всеукраїнського заочного конкурсу звітів гри «Джура». Нас вразила соціально активна, патріотично налаштована молодь. Ми не можемо самі насолоджуватись Вашими досягненнями в звітах.
Всі курені плідно порацювали цей рік, кожному є що показати. Тому ми запускаємо новий пробний виклик /челендж саме для куренів гри Джура
” #курінь_джура_2021 “
Що необхідно для участі в челеджі #курінь_джура_2021 ?
Ви висвітлюєте на Вашій соціальній сторінці топ. 3 здобутки Вашого куреня за 2020/2021 навчальний рік (форма довільна).
Позначаєте в своєму дописі за допомогою @ курінь/курені (не більше 3х), яким ви хочете передати челедж/виклик, щоб і вони також поділились своїми досягненнями. Якщо курінь, який ви обрали вже отримав виклик – рекомендуємо заглянути на сайт https://patriotua.org/poriadok-reiestratsii-kureniv-hry…/ де є список взятих на облік куренів. Нові друзі – це завжди радісно.
Вам вже не терпиться очікувати виклик від іншого куреня? Дозволяється самостійно його передати, але бажаним є дотримання вимог челеджу/виклику. Обмін досвідом доброї справи між собою, спілкування між куренями допоможе у майбутніх ваших стартах.
Окремі активні курені можуть бути нагороджені (на розгляд організаторів). Заявки в месенджер сторінки @UDCNPV або @dzhura.main про участь в челенджі приймаються до 30 листопада 2021 року
Отже, ми надаємо виклик першим куреням гри Джура, що вже дійшли до Всеукраїнського етапу та навіть приймали його в 2021 році:
– Курінь «Назарія Яремчука» Вижницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Юрія Федьковича Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області (керівник Петро Ковалюк ),