КРАЩИМ ДЖУРАМ УКРАЇНИ – СЛАВА!
Відкриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Одинадцятий рік поспіль Джура крокує Україною, згуртовуючи найсильнішу, найрозумнішу, найуніверсальнішу, найкращу молодь України. Так, 04 липня 2019 року в м. Новомосковськ Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри сокіл «Джура».
26 роїв – учасників ІІІ етапу гри пройшлися урочистим маршем від палацу металургів до площі Героїв під мелодії козацького маршу духового оркестру структурного підрозділу в Дніпропетровській області Національної гвардії України.
Наказ про початок Відкриття віддав Перший заступник Міністра освіти і науки України – Павло Хобзей. Після урочистого виконання Державного гімну України хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих за нашу незалежність, мирне сьогодення та територіальну цілісність нашої держави.
На святі були присутні представники міністерств України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, органи місцевої влади та інші почесні гості.
З вітальним словом, за дорученням Міністра освіти і науки України – Лілії Гриневич, до учасників гри «Джура» звернувся Павло Хобзей. Він наголосив, що духовний і фізичний гарт, набутий у цій грі, допоможе юним джурам зробити правильний вибір у житті, стати гідними синами і дочками України.
Також учасників гри привітали заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ірина Грицай та виконуючий обов’язки голови Новомосковської міської ради Сергій Горошко.
Особливу атмосферу створили виступи дитячих мистецьких колективів, що стали «родзинкою» заходу.
ІІІ етап гри триватиме до 14 липня 2019 року. Саме ця гра плекає в молодих українцях – юних джурах найкращі риси воїна-захисника України, гордість за нашу державу.