Інформація про проведення II туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» у 2017-2018 навчальному році
Відповідно до пункту 155 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік з 20 по 22 березня ц.р. у м. Чернігові буде проведено II тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (далі – конкурс).
Захід проводиться Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, Управлінням освіти і науки Чернігівської ОДА, Комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» у партнерстві з Чернігівським обласним історичним музеєм імені В.В Тарновського та Чернгівським літературно-меморіальним музеєм-заповідником М. М. Коцюбинського.
У конкурсі беруть участь музеї таких профілів: військово-історичні; історії населених пунктів (або їх частин); літературні ( у т.ч. літературно-меморіальні).
До участі у ІІ турі запрошені учні (вихованці) закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, які є екскурсоводами музеїв закладів освіти та стали переможцями І туру зазначеного Конкурсу.