ГШ 22.12.2021 року
22 грудня 2021 року в Міністерстві освіти і науки України пройшло засідання Головного Штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
На порядку денному стояли такі важливі питання, як обговорення підсумків роботи гри “Джура” за 2020/2021 та особливостей організації гри на 2021/2022 навчальний рік.
Заслухали інформацію про проведення “Школи виховників джур” у 2021 році та стан справ з підготовкою в Україні спеціалістів по роботі з джурами.
Після офіційної частини продовжилася нарада робочої групи в #УДЦНПВ, де обговорили найбільш нагальні питання з приводу подальшої організації гри “Джура”, зокрема, по впровадженню спеціалізованих вишколів, сертифікації виховників, підготовки тренерів тощо.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269766797_1371410059980534_8922966624387174524_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=02VkjUIgxAgAX_S0Nwg&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT-_Wb3S8w4-C68bbyrCNzR1LNsAbyVCdXZSV6tQLU-LOA&oe=61CF2231)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269759535_1371410033313870_1335452791352676719_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GI4LhTLoVP8AX8lD5QT&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT-d-_ZBBuEIqqYV51nfByE7QAakYdGSUgnGClF4AEXcFA&oe=61CFA0E1)