Джура – 2021: Інгульська Січ
📌 2 липня 2021 року в м. Кропивницький було проведено урочисте відкриття Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) – “Джура – 2021: Інгульська Січ” (середня вікова група).
📌 Відкрили завершальний етап на Театральній площі та урочистим ходом перейшли на площу Героїв Майдану де вшанували пам’ять загиблих Героїв України.
👉 гостями та колективами, що відвідали джур були: Чорна Марія – голова Кіровоградської обласної державної адміністрації; Шульга Сергій – голова Кіровоградської обласної ради; Фесюк Павло – депутат Кіровоградської обласної ради; Колюка Олег – Секретар Кіровоградської міської ради ; Євтушок Ольга – в.о. начальника відділу національно-патріотичного виховання Міністерство молоді та спорту України; Неділько Сергій – директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді; Лещенко Ельза – директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації; Глобенко Ірина – начальник управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації; Соколенко Ул’яна – директор департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації, Лісота Андрій – директор КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», депутат Кіровоградської обласної ради VIII скликання, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту у справах сім’ї, молодіжної політики; групи народного художнього колективу шоу-театру молодіжного клубу «Імідж»; студія художнього слова «Юність»; хореографічний ансамбль «Росинка»; народний художній колектив ансамблю студії сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія»; студія вокзального мистецтва «Антарес»; народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «Час Пік»; народний художній колектив театр-студія «Маска» та ще багато інших.
📌 Участь у завершальному етапі беруть рої майже всіх областей України, які здобули перемогу або стали призерами обласних етапів гри. Попереду у молодих патріотів дуже насичена виховна програма та конкурси. Слідкуйте за новинами.
👉 організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, департамент освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Кропивницька міська рада, КЗ “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”.
👉 спонсори та партнери: ТОВ “Екостайл”, ТМ “Волошкове поле”, ТОВ “Лісова коза”, Інформаційний портал Гречка, Редакція газети Народне слово, ТМ Здорова вода, Проект водних екскурсій KropRiverTour