Джерело творчості (день 2)
5 червня 2019 року.
Продовжується Всеукраїнський конкурс “Джерело творчості” у номінації “Керівник гуртка – 2019“.
Учасники конкурсу демонтструють фрагменти занять гуртків військово-патріотичного напряму, туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного профілів. Фрагменти занять із дітьми дають змогу показати учасникам всю свою майстерність на практиці.
У якісному дослідженні, конкурсанти оцінювалися призначеним експертним журі спеціально уповноважених осіб, здатних професійно та об’єктивно оцінити якісні характеристики конкурсантів за визначеними правилами конкурсу критеріями. Визначення переможців відбудеться шляхом підсумовування оцінок по всім етапам конкурсу.
Бажаємо наснаги, енергії та успіхів для роботи дітьми всім учасникам конкурсу.