Діти і війна: сучасний вимір
Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді “Діти і війна: сучасний вимір”
Відповідно до Плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (наказ МОН від 15.12. 2021 №1379) 10 червня 2022 року Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» в online форматі будуть проводити Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді “Діти і війна: сучасний вимір” (далі – конференція).
До участі у конференції запрошуються учні, вихованці закладів освіти – автори краєзнавчих робіт та їхні педагогічні керівники, які до 06. 06.2022 р. направили організаторам свої дослідження на електронну адресу КЗ “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської обласної ради.
Регламент конференції: 5 хвилин для виступу; якщо під час доповіді використовується презентація, вона має бути до 10 слайдів без додавання аудіо та відео.
Початок конференції 10 червня об 11.00 годині.
З огляду на події, що відбуваються, підключення учасників до конференції не є обов’язковим. Обов’язковим є забезпечення дорослими безпечних умов участі дітей та молоді у конференції при можливостях підключення до мережі інтернет.
За додатковою інформацією просимо звертатися до КЗ “Харківська обласна станція юних туристів” (Ірина Скриль, тел. 050 403 62 29).
#УДЦНПВ #краєзнавство2022 #ПозашкільнаОсвіта