“Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття” 2021 року
25 березня було проведено VІ Всеукраїнську історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття» в онлайн-форматі.
Конференція проводиться Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді; Управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації; Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради у партнерстві з Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького та Черкаською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)