#Буковинська_Січ_2021
Всеукраїнський етап гри «Джура» на Буковині
З 19 по 29 липня відбувався Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для старшої вікової групи. Табір «Буковинська Січ» був присвячений 400-літтю Хотинської битви. На таборування та завершальний етап змагань на Буковину з’їхалися найкращі команди із 22 областей України та міста Києва, які перемогли або стали призерами на обласних етапах гри. Це близько 200 учасників з різних куточків нашої держави.
Захід проходив на трьох локаціях. Врочисте відкриття відбувалося на території Хотинської фортеці, таборування – у місті Вижниця, а завершення таборування і врочисте закриття – у Чернівцях.
У забезпеченні таборування, перевезенні та супроводі команд, проходженні конкурсних етапів, екскурсіях було залучено багато обласних відомств (поліція, військові, ДСНС тощо).
Юнаки та дівчата змагалися в рамках таборування в таких конкурсах: «Рятівник» (тактична медицина), інтелектуальна гра-вікторина «Відун», «Тактична підготовка» (дії підрозділу в бою), «Пластун» (орієнтування і цілевказання), «Таборування», «Фізична підготовка», «Стрільба», «Саперна підготовка» та «Метання гранати». А також у ряді позаконкурсних етапів.
28 липня джури пройшли врочистим парадом вулицями Чернівців до центральної площі, де і відбулося святкове закриття та нагородження переможців Всеукраїнського етапу.
Протоколи ТУТ
Більше фото та відео в нашому фотоархіві ТУТ
#УДЦНПВ #БуковинськаСіч2021 #джура #dzhura_2021 #патріотичне_виховання #позашкільнаосвіта