Збір активістів всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») – “Котигорошки”
В Закарпатській області пройшов Збір активістів всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи – «Котигорошки».
З 17 по 25 серпня на базі Центрального табору туристського активу учнів України проходив табір «Котигорошки». Туди з’їхалися діти з тринадцяти областей України, які стали переможцями Всеукраїнського онлайн-конкурсу ватр «Україна назавжди» куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичноїгри «Сокіл» («Джура»).
Дитячі рої привезли їхні виховники, які відзначилися своєю креативністю, витривалістю та відважністю. Адже, щоб привезти таких малюків (декому через усю Україну) потрібна неабияка відвага та особлива любов до дітей.
Свої таланти та організаційні здібності керівники роїв змогли проявити під час Дня самоврядування, коли вони змогли заступити на місце таборової старшини. Це був цікавий, корисний та веселий досвід.
Також, паралельно із таборуванням, частина виховників мали нагоду пройти вишкіл в рамках Школи виховників джур (ШВД). Зокрема, прослухали такі курси:
- Концепція ШВД і перспективи розвитку гри “Джура”
- Людина в грі. Виховний ідеал. Вікова психологія
- Робота рою/куреня протягом року/підсумкове таборування
- Програма особистісного розвитку/система пересторог і заохочень
- Інформаційна безпека
- Порядок реєстрації куренів
- Презентація програми козацько-лицарського виховання
Також таборовики взяли участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності в місті Іршаві. Директор УДЦНПВ Сергій Неділько, заступник директора Денис Бондарчук та завідувач відділом національно-патріотичного виховання Олег Бондарчук отримали подяки від Іршавської міської ради за вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.
Всі рої джур повернулися додому з нагородами, адже кожен зміг проявити себе в якихось напрямках роботи: в медицині, стрільбі, метанні гранати, творчих конкурсах тощо. Діти були великими молодцями, виконували програму з натхненням та азартом і, врешті, не хотіли роз’їжджатися додому.
Тож можна вважати, що захід вдався!