Кубок Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування
З 20 по 23 жовтня 2016 року у м. Київ вперше відбувся Кубок Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провів ці змагання у партнерстві з Федерацією спортивного орієнтування України, Федерацією спортивного орієнтування міста Києва та клубом спортивного орієнтування «O-club» (Київ).
У Кубку взяли участь 32 команди з 16 регіонів України. На змагання приїхав 341 юний орієнтувальник з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва.
Програма Кубку включала змагання на середніх дистанціях та змагання двохетапних естафет.
Боротьба була дуже напруженою як в особистому, так і у командному заліку. Приємно відзначити, що представники майже всіх команд піднімалися на п’єдестал пошани, зайнявши призові місця.
Переможцями Кубку Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування в загальнокомандному заліку стала команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, друге місце посіла команда Черкаського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, команда Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій учнівської молоді зайняла трете місце.