Документація ІІІ (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Документація, терміни її подання, умови прийому і розміщення роїв, перелік необхідного спорядження, що стосується ІІІ (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») викладені в листі Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді від 22.07.2015 року № 173 “Додаткова інформація та виклик на ІІІ етап гри «Сокіл» («Джура»)
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2014 року № 1085 «Про проведення у 2014/2015 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та на виконання п.63 наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2015 року № 400 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на ІІ півріччя 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти» Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді з 13 до 24 серпня 2015 року на території Чернігівської, Сумської та Полтавської областей проводить ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2015: Гетьманська Україна» (далі – ІІІ етап гри).
Зазначений захід проводиться у формі походів, конкурсів, вікторин та змагань, виховних годин, заходів мистецько-естетичного напряму.
Умови проведення розміщені на сайті Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Від Вашої області/м. Києва запрошується 1 (один) рій відповідно до попередньої заявки, який складається із 10 осіб: 8 дітей (не менше 2-х дівчат), 1 керівник рою та 1 виховник рою.
Звертаємо Вашу увагу на інформацію, що наводиться нижче.
Вік дітей. До участі у заході допускаються діти 15-16 років (як правило, учні 10 класу), яким на день початку заходу (13 серпня 2015 року) не виповнилось 17 років. Допускається 1 (одна) дитина 14 років, на яку є спеціальний допуск фізкультурно-спортивного диспансеру.
Документація
При реєстрації в мандатну комісію подаються такі документи:
1. Наказ про відрядження рою з «мокрою» печаткою організації, що відряджає. Наказ є документом фінансової звітності для організаторів.
2. Іменна заявка, завірена організацією, що відряджає.
3. Список рою за формою: порядковий №, прізвище, ім’я, по батькові, навчальний заклад (для дітей), місце роботи та посада (для керівника та виховника), домашня адреса та мобільний телефон (на 10 осіб), завірений «мокрою» печаткою організації, що відряджає. Список є документом фінансової звітності для організаторів.
Список дублюється на електронному носії у форматі Документ Microsoft Word (версії 1997-2003, 2007) для подальшого оперативного (термінового) формування загальних списків перевезення учасників автомобільним транспортом.
4. Паспорти керівників та дітей (свідоцтва про народження) та їх ксерокопії.
5. Ксерокопії ідентифікаційних кодів.
6. Учнівські квитки (довідки) за 2014/2015 навчальний рік з фотографією, що перекривається печаткою на 1/3.
7. Медичні книжки керівників.
8. Медичні довідки для дітей встановленого зразка з відмітками про щеплення та довідки про санепідемоточення відповідно до вимог.
9. Звіт про виконання Доброго діла.
Умови прийому та розміщення роїв
1. На місце першого пункту збору роїв (м. Конотоп Сумської області, центральний залізничний вокзал) команди прибувають самостійно до 18-00 13 серпня 2015 року.
Для зустрічі роїв на залізничному вокзалі «Конотоп» і організованого перевезення їх до місця таборування у повідомленні про приїзд вказати спосіб доїзду, час та місце прибуття, № потягу, вагону, мобільний телефон керівника та виховника рою.
У іншому випадку рої самостійно прибувають у с. Таранське Конотопського району Сумської області на територію табору «Мрія».
2. Рої розміщуються в польових умовах (наметах). Місце встановлення наметів, облаштування біваку вказує комендант (обозний). Орієнтовна площа майданчика на рій 6Х6 м.
Рої повинні мати все необхідне групове спорядження для організації проживання в польових умовах та достатню кількість санітарно-гігієнічних і дезинфікуючих засобів.
Рій повинен мати два прапорці для регулювання дорожнього руху під час пересування у межах населених пунктів.
3. Учасник повинен мати:
– наплічник (рюкзак);
– однострій (обов’язковий елемент – вишиванка);
– головний убір;
– одяг та взуття для участі у змаганнях;
– змінну білизну;
– робочі рукавиці;
– індивідуальні ліки за потребою;
– ложку, миску, чашку;
– засоби особистої гігієни;
– ліхтарик;
– дощовик;
– індивідуальну ємність для питної води.
4. Харчування дітей буде організовано централізовано за рахунок організаторів.
Централізоване харчування керівників та виховників роїв здійснюється за рахунок організації, яка відряджає, або інших коштів, залучення яких не заборонене законодавством України. Спосіб розрахунку – за готівку.
Вартість триразового харчування – 50 грн.
Будь-яке індивідуальне приготування їжі (розведення багать, використання плит, примусів, інших нагрівальних засобів) заборонено.
5. У день закінчення збору 24 серпня 2015 року територію польового табору у в/ч с. Вакуленці Полтавського району Полтавської області рій повинен здати коменданту та залишити її до 10-00.
6. Із м. Полтава рої від’їжджають самостійно. Квитки на зворотній проїзд необхідно придбати завчасно. Організатори квитками не забезпечують.
7. Організатори не забезпечують можливості заряджання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.
8. Просимо до 27 липня 2015 року подати інформацію про приїзд рою на місце проведення ІІІ етапу гри на електронну адресу Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (juntur@ukr.net).
9. Цей лист є викликом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді до участі у заході.