Кубок України серед юнаків та юніорів з велосипедного туризму 2015
З 14 по 17 травня 2015 року в місті Кіровограді відбулися змагання на Кубок України серед юнаків та юніорів з велосипедного туризму.
В змаганнях взяли участь команди з шести регіонів України – Вінницької (2 команди), Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської (2 команди), Полтавської (2 команди) та Харківської (3 команди) областей. Команди двох вікових груп змагалися на дистанціях «Велоралі», «Велокрос», «Тріал», Фігурне водіння велосипеду» (останні три відповідно до Правил змагань були об’єднані в комплексну дистанцію. Серед юніорів кращими стали харків’яни, другими були представники Вінницької області, третіми – команда з Волині. Серед юнаків першість також виборола команда Харківської області, другими були хлопці й дівчата з Полтавщини, третіми – господарі змагань – кіровоградці.
Учасники змагань не лише взяли учать e змаганнях, але й проїхали урочистою вело ходою по вулицях міста, познайомилися з історією та сьогоденням Кіровограду, відвідали музейний комплекс Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.
Підсумкові протоколи змагань: