На 41-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму завершено змагання на дистанції “Командна смуга перешкод (змагання звязок)”
На 41-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму завершено змагання на дистанції “Командна смуга перешкод (змагання звязок)”. За сумою результатів трьох кращих звязок перше місце знову виборола команда юних туристів Луганщини, на другому – кияни, третьою стала команда Донецької області.