Учасники Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої конференції учнівської молоді
31 жовтня 2014 р. учасники Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої конференції учнівської молоді, присвяченої 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.. висадили у Боздоському парку алею Слави, що символізує єдність та незалежність українських земель. Посадили тут і своє дерево сакури гуртківці Закарпатського центру туризму.
Ця акція засвідчила неподільність нашої держави у скрутну хвилину, бажання всіх її учасників жити в мирі та злагоді незалежно від регіону проживання, мови спілкування та національності.
Не можуть про це забувати юні краєзнавці і в знак того, що акція таки відклала в пам’яті хороший слід, несучи благородну патріотично-виховну мету, гуртківці із задоволенням і особливою любов’ю взялися доглядати за алеєю.
У перші дні квітня гуртківці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді прийшли до Боздоського парку. Своєрідна „трудотерапія” пішла всім на користь, адже крім того, що поспілкувались між собою, ще й з живою природою подружилися. Бо ж тільки коли власними руками розпушиш землю, почистиш гілля і підв’яжеш слабкий ще стовбурець – розумієш, який довгий шлях чекає на деревце, щоб воно по-справжньому зміцніло і на повну силу залило рожевим цвітом красиве рідне місто над Ужем. І ніколи не підніметься після цього рука, щоб обламати якусь гілку, і не захочеш зневажливо ставитися до всього живого.
Сакура у весняні дні – візитівка нашого міста, бо з усіх куточків з’їжджаються туристи, аби помилуватися цим „японським дивом”. І так приємно дивитися на поки ще маленьке і непримітне деревце, розуміючи, що колись і ця алея „вибухне” рожевим цвітом і стане улюбленим місцем всіх, хто цінує прекрасне.