«Мій рідний край»
В Українському державному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді 14 лютого ц.р. розпочався ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».
З 20 областей України поступило 50 звітів експедиційних груп.
Участь у ІІ турі Конкурсу беруть учнівські колективи від позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. За напрямами краєзнавства звіти про експедицію розподілені таким чином: «Історичне краєзнавство» – 27; «Географічне краєзнавство» – 9; «Етнографічне краєзнавство» – 4; «Екологічне краєзнавство» – 5; «Геологічне краєзнавство» – 2; «Археологічне краєзнавство» – 2; «Туристське краєзнавство» – 1. Члени журі – досвідчені педагоги-краєзнавці з різних областей України.