Семінар з підготовки спортивних суддів І категорії з видів спортивного туризму
Відповідно до плану навчальних семінарів педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2015 рік та плану роботи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на 2015 рік у період з 23 до 27 грудня 2015 року на базі відпочинку «Полонина» у селі Лумшори Перечинського району Закарпатської області був проведений навчальний семінар з підготовки спортивних суддів І категорії з видів спортивного туризму.
Робота семінару була організована відповідно до програми підготовки суддів І категорії, затвердженої виконкомом Федерації спортивного туризму України. До складу лекторської групи увійшли 4 судді національної категорії і 6 суддів І категорії.
У роботі семінару взяли участь 47 чоловік із 13 областей України. Семінар відвідала головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України Бут С. В.
Під час семінару слухачами були обговорені матеріали, напрацьовані робочою групою по удосконаленню правил проведення змагань зі спортивного туризму. Більшість учасників підтримали ідею удосконалення існуючих регламентуючих документів з проведення змагань з пішохідного, велосипедного та водного туризму. Також учасники семінару здійснили сходження на гору Полонина Рівна (1507 м).