Представники туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти взяли участь в II-й всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів», яка пройшла в Київському палаці дітей та юнацтва
Представники туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти взяли участь в II-й всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів», яка пройшла в Київському палаці дітей та юнацтва.
«Місто мандрів» юних туристів відвідали Президент України Віктор Янукович, віце-прем’єр міністр України, Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, народні депутати України.
На виставці було представлено досягнення юних туристів та краєзнавців всіх регіонів України. Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва презентував свої досвід роботи щодо розвитку міжнародних зв’язків, євроінтеграції. Творчі майстерні провели майстри писанкарства Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Свої найцікавіші знахідки представили юні археологи Палацу дітей та юнацтва, юні геологи Харківської обласної станції юних туристів, пошуковці музею Північного сектору оборони м.Києва спеціалізованої школи №239 м.Києва. Спортивні досягнення, наробки юних краєзнавців, методичні розробки представили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, міжнародний центр дитячо-юнацького туризмуі м.Києва, Волинський центр туризму, спорту та екскурсій Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Юні туристи Палацу дітей та юнацтва показали свої вміння на скелелазному стенді.