Кубок України (відкритий Кубок Полтавської області) серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях
У період 25-28 лютого в Полтаві у спортивній залі комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15» відбувся Кубок України (відкритий Кубок Полтавської області) серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Змагання проводилися Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
У змаганнях взяли участь 19 команд – 124 юних спортсмени з 11 областей України: Донецької, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Тернопільської, Чернігівської, м. Києва. Полтавська область була представлена чотирма командами Кобеляцького, Лубенського районів, Полтавського міського центру позашкільної освіти та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
26 лютого учасники змагалися на дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання). Серед хлопців перше місце посів Самойленко Костянтин з смт. Талалаївка Чернігівської області, друге – Бабаєв Вячеслав з Харківської області, третє – Кузьменко Олександр з смт. Варва Чернігівської області.
Серед дівчат першою стала Дудник Дар’я вихованка Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, другою – Перерва Інна вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, третьою – Балаба Тетяна з смт. Варва Чернігівської області.
В командній першості перше місце посіла команда Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, друге – команда смт. Варва, третє –команда дитячо-юнацької спортивної школи смт. Талалаївка.
27 лютого учасники змагалися на дистанції «Смуга перешкод» (командна першість). Перше місце вибороли юні туристи Талалаївки, друге – Полтавського міського центру позашкільної освіти, третє – Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
В загальному заліку в запеклій боротьбі перемогу здобула команда смт. Талалаївка Чернігівської області, другими стали вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (основу команди складали саме учні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15»), третіми фінішували туристи з смт. Варва Чернігівської області.
В урочистому закритті змагань взяв участь і привітав юних спортсменів голова Полтавської обласної ради Біленький О.Ю.