Переможці чемпіонату України
Закарпатці стали переможцями чемпіонату України серед позашкільних навчальних закладів зі спортивного орієнтування
На весняних канікулах з 29 березня по 5 квітня 2016 року команда Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді брала участь у особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування та всеукраїнських змаганнях серед вихованців позашкільних навчальних закладів в м. Цюрупинськ Херсонської області.
В особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування взяли участь 19 областей України та м. Київ (в тому числі команда з Луганської та Донецької областей), а також 484 спортсмени взяли участь у всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ та позашкільних навчальних закладів.
До складу команди Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді увійшли 14 спортсменів (керівники Фечо Г.Ю., Готра С.П.), які в загальнокомандному заліку посіли перше місце, друге місце дісталося команді обласного центру туризму, краєзнавства, учнівської молоді Херсонської обласної ради, третє загальнокомандне місце посів Херсонський центр позашкільної роботи.
В особистому заліку чемпіонату України серед позашкільних навчальних закладів чемпіонами та призерами України у своїх вікових категоріях стали вихованці Закарпатського центру туризму:
Бобер Крістіна (Ж-16) – 2 місце, Андрейкович Віктор (Ч-20) – перше, третє та два четверті місця, Французов Владислав (Ч-20) – друге, два треті місця, Касьянов Олександр (Ч-21Е) – дві золоті та дві срібні медалі.
За результатами суми 4-х днів змагань у всеукраїнських змаганнях серед вихованців позашкільних навчальних закладів необхідно відзначити Паламарчука Станіслава, Вішколц Валентина-Крістіана, Кремінську Анастасію, Кононова Дениса, Гуснай Вероніку, Самсонова Олександра, Морозову Дар’ю, Василину Андрія, Балогу Михайла.
Зараз спортсмени готуються до традиційних змагань „Закарпатська весна- 2016” (9-10 квітня 2016 року, м. Іршава), чемпіонату Закарпатської області на спринтерських дистанціях та чемпіонату України (дорослі, молодь, юніори та юнаки) зі спортивного орієнтування, який відбудеться з 20 по 25 квітня 2016 року у м. Лубни Полтавської області.
Вітаємо спортсменів та бажаємо їм нових перемог!